İnstagram Giriş

admin tarafından 4 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve 3 yorum yapıldı.

Son yılların en beğenilen en popüler programlarından olan Instagram size filtreleriyle değişik bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Son güncellemesiyle artık bir video paylaşım ağına da dönüşen Instagram kullanıcısı günbegün artan bir uygulamadır.  Instagram kullanıcısı olmak için öncelikle akıllı bir telefona ihtiyacınız vardır.

Telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra Instagram hesabı açmanız gerekmektedir. Bunun için Instagram kaydol seçeneğini tıklayarak kullanıcı adınız mail adresiniz kullanıcı şifreniz belirlenmelidir. Kullanıcı andızı sizin paylaşımlarınız esnasında diğer insanlar tarafından görülebilmenizi sağlayacaktır. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazdıktan sonra artık Instagram hesabınızı oluşturdunuz demektir. Giriş yaparak hemen fotoğraf paylaşmaya başlayabilirsiniz. Instagram çok kullanılan bir programdır takipçileriniz ve takip ettikleriniz sayesinde birçok yaşama ait kareler görebilirsiniz.

Telefonunuza indirdiğiniz Instagram programını açtığınızda karşınıza giriş yap kısmı çıkacaktır. Kaydolurken belirlediğiniz kullanıcı adınızla ve şifrenizle istediğiniz an giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuğunuz takdirde e mail adresinize gönderilecek bir maille yeni şifrenize kavuşabilirsiniz. Instagram giriş yaptıktan sonra kendi fotoğrafınızı koyarak diğer insanların sizi tanımasını kolaylaştıran bir uygulamadır. Profil resminizi de Instagram filtrelerinden geçirerek koyabilirsiniz.

Hayatınızın her anını tatilinizi saçınızı makyajınızı evinizi işinizi şehirde hoşunuza giden gitmeyen tüm kareleri sanatsal bir bakış açısıyla paylaşmak için Instagram kullanıcısı olmalısınız. Gerek popüler gerek eğlenceli paylaşımlar için daha çok insanı takip etmelisiniz. Instagram ile hesabınızı korumaya alabilir sadece kendi belirleyeceğiniz insanların sizi takip etmesini de sağlayabilirsiniz.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 3 )
  1. minecik diyor ki:

    slm instagram ehli

  2. eda-ahmet-acar diyor ki:

    giriş yapmak istiyorum


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2

İnstagram Takipçi
Yandex.Metrica